Bahçelievler Kombi Servisi, Tamiri, Arızaları, Bakımı

Bahçelievler Kombi Servisi

Bahçelievler’de kombi servisi, bakımı, tamiri ve montaj hizmeti veriyoruz. Kombi ile alakalı her türkü şikâyetlerinizde bizi arayabilirsiniz. Kombi arızalı, sıcak su vermiyor, petekler ısınmıyor, kombi arıza kodu veriyor gibi durumlarda irtibat numaralarını arayın.

Bahçelievler Kombi Tamircisi

Profesyonel güler yüzlü ve cihazlarınızın arıza tespiti konusunda gerekli donanıma sahip ekibimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Bahçelievler kombi tamir servisi olarak her marka kombi bakımı, montajı, tamiri gibi işlemlerinizi kaliteli ve garantili bir şekilde yapmaktayız.

Bahçelievler’ de size en yakın kombi servisi ve petek temizleme hizmetleri, bacalı, hermatik ve yoğuşmalı kombi bakımı, kombi tamiri için kaliteli ve hızlı çözümler üretir.

Kombi servisçiliği alanında en iyi ve kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Kombi arızalarında 0535 987 7360 | 0212 436 5344 numaralı telefonlardan bizimle hemen irtibata geçin. Cihazınız markasını, modelini, şikâyetinizi ve veriyorsa arıza kodunu söyleyiniz. Vereceğiniz bu bilgiler sayesinde kombinize çok daha hızlı müdahale etme imkânımız olur.

Çalışma Sistemi Ve Servis Süreci Nasıl İşliyor?

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Telefon numaralarımız ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz.

Randevunuz talebinizden sonra gün içerisinde veya en geç sonraki gün adresinize geliyoruz. Servis ekibi adresinize gelmeden yaklaşık 1 saat öncesinden sizi arayacaktır. Müsaitlik durumunuza göre geçiş sağlamaktadır.

Garantili Servisi Hizmeti Veriyoruz

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır. İl bitimi sonrasında yapılan tüm işlemler için bilgilendirme makbuzu servis hizmeti sonrasında takdim edilir.

Kombi teknik servisinden haftanın 7 günü servis hizmeti alabilirsiniz. Tüm marka ve model arızalı kombiler için servis hizmeti sunmaktayız.

Kombi ile alakalı birçok yedek parça servis aracımızda bulunmaktadır. Yedek parçaların araçlarımızda olması cihazlarınızdaki arızaların giderilmesi için önemledir.

Tags

Adresimiz

Komser.net | Adresimiz

Sancaktepe Mahallesi 8/2. Sk. no: 3a, 34200

Bağcılar / İstanbul

TeL: 0506 120 83 44