Bağcılar Kombi Servisi, Tamiri, Bakımı

Bağcılar Kombi Servisi

Bağcılar kombi tamiri, servisi, bakımı ve onarımı için gün içerisinde servis hizmeti veriyoruz.

Kombimiz çalışmıyor, sürekli arıza veriyor, kombi su akıtıyor gibi durumlarda 0506 120 83 44 numaralı telefondan bize ulaşın

Kombi ile alakalı her türlü şikâyetlerinizde İstanbul kombi tamir servisi olarak her marka cihaza özel servis hizmeti veriyoruz.

Hızlı, kaliteli, profesyonel bir kombi teknik servisi ekibine ihtiyacınız var ise bizi arayın.

Onarımını yaptığımız kombi cihazlarına bir yıl tarafımızdan garanti vermekteyiz.

Nasıl Çalışıyoruz?

Kombi tamiri için servis hizmetlerimiz randevu sistemi ile yapılmaktadır. Telefon numaralarımızı aradığınız zaman randevu saati belirliyoruz.

Randevunuz talebinizden sonra aynı gün veya en geç sonraki gün adresinize geliyoruz.

Servis ekibi adresinize gelmeden yaklaşık 1 saat öncesinden sizi arayacaktır. Müsaitlik durumunuza göre geçiş sağlamaktadır.

Kombi Servisi Süreci Nasıl İşliyor?

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme makbuzu servisi hizmeti sonrasında takdim edilir.

Kombi teknik servisinden haftanın 7 günü servis hizmeti alabilirsiniz. Tüm marka ve model arızalı kombiler için servis hizmeti sunmaktayız.

Kombi ile alakalı birçok yedek parça servis aracımızda bulunmaktadır. Yedek parçaların araçlarımızda olması cihazlarınızdaki arızaların giderilmesi için önemledir.

Bağcılar Kombi Tamircisi

Hermatik (konvansiyonel) kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi tamiri, bakımı, arızası, onarımı ve montaj taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır.

Kurumsal hizmet sağlamaktayız. Yapılan işlemlerde 1 yıl Garanti verilmektedir.

Bağcılar kombi servisi, kombi bakımı, tamiri ve temizliği yapıyoruz.

Bağcılar Kombi Bakımı

Kombilerin sorunsuz olarak yüksek performansta çalışması ve doğalgaz faturasının yüksek gelmemesi için soğuk kış ayları gelmeden önce mutlaka kombi bakımı yaptırılması gerekiyor.

Bakım sayesinde olası arızalarının önüne geçmek, hem de doğalgaz faturalarını düşürerek sağlıklı bir kış geçirmek istiyorsanız kombi bakımı yaptırmayı unutmayın.

Kombi bakımını yaptıran kullanıcılar enerji tasarrufu ile daha az fatura öderken, kombilerinin uzun ömürlü ve verimli olmasını da sağlıyor.

Bakımı yapılmamış kombilerin beklenmedik kazalara davetiye çıkardığını hatırlatan uzmanlar, kışın daha hesaplı ve sorunsuz şekilde ısınmak isteyenlerin bakım işini, uzman kişilere teslim etmeleri gerektiğini de hatırlatıyor.

Tags

Adresimiz

Komser.net | Adresimiz

Sancaktepe Mahallesi 8/2. Sk. no: 3a, 34200

Bağcılar / İstanbul

TeL: 0506 120 83 44